; Makiton

Hakkımızda

Hakkımızda ve Daha Fazlası


Cam sektöründe inovasyona liderlik etmek için operasyon, iş modeli ve ürünler bazında rakiplerinden farklılaşmış %100 yerli sermayeyle kurulmuş üç kuşağın tecrübesini arkasına almış yeni nesil bir sanayi firmasıyız.

Hedefimiz Türkiye'deki kalıplaşmış algıları yıkmak, geleceğin sanayi firmalarına örnek olmak. Üretim, Ar-Ge, ve yalın mühendislik ruhunun temsilcisi olarak kaliteli işi uygun fiyata yapmak için gece gündüz kafa patlatıyoruz. Tüm al-satçı dostlarımızdan ve rakiplerimizden bu konuda siyah ve beyaz gibi ayrılıyoruz. 

Isı gerektiren temperleme, kurutma ve laminasyon işlemlerinin tümünde hiç durmaksızın teknoloji geliştiren bir şirketiz. Eksik ve fazlalarımızla son derece şeffafız. 

Zamanımızın büyük kısmını başlıca cam temperleme fırınlarının projelendirilmesi, imalatı ve kurulumunda geçiriyoruz. Cam Temperleme Makinasında Türkiye’deki tek üretici olmakla beraber tasarımı, mühendisliği, yazılımı, üretimi/kurulumu, satışı ve hatta satış sonrası hizmetlerini tek elde topladığımız için performans-fiyat oranı çok yüksek makinalar üretiyoruz.


 

Makiton

Ekibimiz

Büyümemize büyük katkı sağlayan Ekip Üyelerimiz
Engin TONYALI

Engin TONYALI

Big Chef ve Makine Mühendisi

Orçun TONYALI, M.SC.

Orçun TONYALI, M.SC.

Genel Müdür

Mualla BASYIGIT, M.SC.

Mualla BASYIGIT, M.SC.

Kalite Yönetimi

muallabasyigit@makiton.com

Kadir KOCYIGIT, B.SC.

Kadir KOCYIGIT, B.SC.

Finans Yönetimi

kkocyigit@makiton.com

Anil Ruhsvengil, B.Sc.

Anil Ruhsvengil, B.Sc.

Makine Mühendisi

Mehmet GÜLCE, B.SC.

Mehmet GÜLCE, B.SC.

Elektrik Mühendisi

Mehmet Akif Gül, B.SC.

Mehmet Akif Gül, B.SC.

Üretim ve Planlama Şefi