; Hizmetler

MAKİTON invent.glass

Ezber bozan yeni nesil sanayi ve teknoloji firması MAKİTON'a hoşgeldiniz. Türkiye'nin ilk ve tek cam laminasyon ve cam temperleme fırını üreticisi olarak düz cam ve cam eşya sektöründeki orta ve büyük ölçekli işletmelere tek nokta çözüm merkezi olarak hizmet veriyoruz.
Bize Ulaşın

BAKIM HİZMETLERİMİZ


Makine bakim hizmetlerimiz ve makine icin yer degistirme planlamalarinda hizmet sunmatayiz.

YEDEK PARCA


Yedek Parcalari en hizli sekilde size ulastirmaktayiz. 

EGITIM VE DANISMALIK


Makinalarimizin egitimini sizlere en iyi ustalarimiz ve mühendislerimis tarafandin saglanacaktir. 

Hic bir kuskusuz ve sorusuz ...

7/24 ANINDA SERVİS


Sıkıntılar her daim olabilir yeter ki çözüm gecikmesin. Makinalarımızda bulunan uzaktan erişim sistemi sayesinde çıkan sıkıntıların %90'dan fazlasına dakikalar içinde müdahele edilir. Eğer problem yerinde servis gerektiriyorsa servis ekibimiz en geç 4 iş günü içinde fabrikanıza gelmiş ve problemi gidermiş olacak. makiTON sözü.

70 GÜNDE TESLİM


Siparişten sonra imalat aynı gün başlar ve 70 gün içinde testleri yapılmış şekilde fabrika adresinize sevk edilir. Kurulum ve eğitimler 10 gün içinde tamamlanır ve makinanız sizin olur, gözünüz yollarda kalmaz.

HER ADIMDA TASARRUF


Bizi seçtiğinizde sadece ilk maliyetten değil, servis, ve operasyonel maliyetlerinizden de kazanırsınız. Makinalarımız son derece dikkatli optimize edilmiştir ve emsallerine göre %50'ye kadar elektrik tasarrufu sağlar. Yedek parçalar, piyasadan rahatlıkla tedarik edilebilir ve operatör tarafında çok hızlı ve hataya yer bırakmaksınızın değiştirilebilir.